03.07.2013

В рамках візиту членів британського військово-історичного «Клубу любителів старовинної авіації  «Air Squadron» в Україну Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник відвідав Його Королівська Високість Принц Майкл Кентський.

Під час екскурсії Принц Майкл ознайомився з історією Києво-Печерської лаври і оглянув всесвітньовідомі пам'ятки архітектури: Троїцьку надбрамну церкву, Успенський собор, Трапезну церкву і палату, виставку «Україна у війні 1812 року» і виставку "Мікромініатюри Миколи Сядристого". 

На згадку про відвідини Заповідника Генеральний директор Л.П.Михайлина презентував Його Високості подарункове видання "...І монастир той подібний небу".

Довідка

Його Королівська Високість Принц Майкл Кентський відвідує Україну протягом 10 днів з 30 червня цього рокуна підставі офіційного запрошення Збройних сил України.

Принц Майкл бере участь у візиті як видатний Почесний член британського авіаційного клубу «Air Squadron», діяльність якого присвячена популяризації авіації та зміцненню дружби між народами через польоти і пілотаж.

Делегація клубу «Air Squadron» здійснила переліт з Великобританії в Україну на 27-ми раритетних літаках часів Першої та Другої світових воєн.

У Києві місцем базування літаків «Air Squadron» вибрано Державний музей авіації, де 2 - 4 липня  проходить наземний показ літаків. Польоти відбудуться 4 липня.

Масштабний показ історичних літаків на землі і в польоті, серед яких буде і один з кращих радянських винищувачів часів Другої світової війни Як-3, відбудеться в Україні вперше. 

Більше фотографій візиту Його Королівської Високості Принца Майкла Кентського можна подивитись за цією силкою.