22 січня 2013 року
Укрінформ

Історія засвідчує спорідненість марксистсько-ленінської та фашистської доктрин - Сядристий

 

Микола Сядристий

Спорідненість марксистсько-ленінської і фашистської ідеологій засвідчують документи та практика.

Про це в коментарі кореспондентові УКРІНФОРМу заявив всесвітньо відомий майстер мікромініатюр Микола Сядристий на відкритті власної виставки "Історико-політичні витоки комуно-фашистського Терору і Голодоморів у XX столітті. І на Україні, зокрема".

"Марксизм, ленінізм і фашизм - це одне й те саме... Голод в Україні випливає з доктрини марксизму-ленінізму, яка передбачає знищення приватної власності. Остання ж, як відомо, була основою психології, економіки і, так би мовити, всієї історії, зокрема селянства в Україні, і в Росії теж. Ленін говорив, що всі селяни в Україні були "протів нас". Тому звідти випливає і сама теорія терору, і її виконання на практиці... Не було ніякого сталінізму, був чистий ленінізм у виконанні Сталіна", - підкреслив Сядристий.

Цитуючи напам'ять Маркса, Леніна, Сталіна, Геббельса та багатьох інших тогочасних вождів, дослідник запевняє, що історію весь час переписують.

"Будь-яка історія, яку пишуть офіційні історики, так сказати, "лакеї" тієї чи іншої ідеології, ніколи не є правдою в цьогочасний момент. І тому історію весь час переписують", - констатував майстер мікромініатюр.

На думку Сядристого, справжня картина щодо подій будь-якої епохи може з'явитись лише за 40 років.

"Прислухайтесь до того, що говорять люди, особливо на базарах і вокзалах. Все це правда, яка писатиметься лише через 40 років", - зазначив він.

Виставка про витоки комуно-фашистського терору і голодомори на території України відкрилась напередодні Дня Соборності на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника за адресою: вул. Лаврська 9 (І.Мазепи, 21) та представляє більше 400 документів, фотографій та спогадів очевидців тих страшних подій в історії України.

Віталій Чухліб

 


http://www.ukrinform.ua/ukr/news/istoriya_zasvidchue__sporidnenist_marksistsko_leninskoii_ta_fashistskoii_doktrin___syadristiy_1788877