Виставка Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника «МІКРОМІНІАТЮРИ МИКОЛИ СЯДРИСТОГО» нагороджена «СЕРТИФІКАТОМ ЯКОСТІ» від міжнародної компанії TripAdvisor.

Отриманий Сертифікат підтверджує, що виставка «МІКРОМІНІАТЮРИ МИКОЛИ СЯДРИСТОГО»постійно отримувала захоплені відгуки від мандрівників TripAdvisor.

Ця престижна нагорода присуджується виключно на підставі якості відгуків і оцінок, отриманих на сайті TripAdvisor протягом минулого року.

У рубриці Найпопулярніші місця Києва – Розваги – з 294 визначних місць Києва:

Рейтинг № 1 - Музей мікромініатюр Миколи Сядристого  (124 відгук) - «СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ»

Рейтинг № 2 – Киево-Печерская лавра - пещерный монастир (780 відгуків) - Переможець «Traveller's Choice™ 2014»

Рейтинг № 3 - Софийский собор (438 відгуків) - Переможець «Traveller's Choice™ 2014»

Довідка:

TripAdvisor - це найбільше в світі туристичне співтовариство і найбільший в світі сайт для мандрівників, за допомогою якого можна отримати інформацію, поради, дізнатися думку мільйонів мандрівників, запланувати і здійснити ідеальну подорож. У середньому, за хвилину в співтоваристві TripAdvisor з'являється 80 публікацій.

Фірмові веб-сайти TripAdvisor - це найбільше в світі співтовариство мандрівників, яке налічує понад 60 мільйонів нових відвідувачів в місяць, більше 44 мільйонів користувачів, що є потенційними клієнтами, і 150 мільйонів відгуків і думок. Сайти TripAdvisor існують в 30 країнах світу.