Тези про Великий Терор і Великий Голод: ВИТОКИ

Вікторія Івченко

До 80-річчя Голодомору в Україні: На виставці незалежного історика Миколи Сядристого "Історико-політичні витоки комуно-фашистського Терору і Голодоморів у ХХ столітті - в Україні зокрема". Виставка працює на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Суть містифікації будь-якої хорошої ідеї – проста: спотворити її у такий спосіб, аби згодом зручно було використати для маніпулювання суспільним загалом і прибрання до рук абсолютної влади над ним. Читаючи історичні документи або спогади – свідчення тієї чи іншої епохи, – дивуєшся тому, наскільки механізм містифікації є безсмертним. Нижче я публікую фото, які є частиною експозиції унікальної документальної виставки, що відображає події нашого недавнього радянського минулого... Але спершу – короткий відступ.

Ось цитата з газети "Слово Просвіти №32, за серпень, 2007 рік: інтерв'ю з Народним художником України, незалежним істориком Миколою Сядристим "Хвороба комунізму". Журналіст Петро Антоненко у бесіді з Майстром поступово підводить  читача до розуміння того, що горезвісний "марксизм-ленінізм" уже в зародку був потворним породженням "класиків"... Мені, колишній радянській школярці та студентці радянського вузу, це видалася особливо шокуючим – адже нас усе життя вчили благоговіти перед отими «класиками». Вчитаймося у такі, наприклад, рядки.

  «Енгельс пише Марксу: «Было бы хорошо издать книгу, неважно как она будет написана, важно, чтобы она была потолще и  чтобы немецкий филистер видел наши фамилии в базарном каталоге». Маркс, відсилаючи Енгельсу рукопис, який згодом стане основою відомого на увесь світ «Капіталу», написав:«Говно готово». І Енгельс йому відповідає:«Говно очень тяжело читать: нет логической связи». А Маркс йому відповів: «Ти сам говорив – головне, містифікувати ідею».

В історії усе повторюється не те що двічі – безліч разів… Пригадалася інша велика драма містифікації: співпраця двох визначних учених-психологів – Зігмунда Фрейда і Карла Юнга. Фрейд, родоначальник психоаналізу, звів свою теорію, наскільки ми знаємо, до одного – сексуального начала в людській психіці. Все, що виходило за рамки цих уявлень та ідей, підлягало нищівній критиці як «містичне й хворобливе». Юнг, навпроти, піднявся до розуміння духовності людської як чогось Божественного. Він згодом розірвав стосунки зі своїм учителем, котрий і сам знав справжню ціну своєму вченню. Недаремно, коли вони удвох із Юнгом відпливали до Америки, Фрейд виголосив знамениту фразу: «Ми веземо туди чуму!» Ось так. Містифікації рано чи пізно викриваються, таємне стає явним…

Але незліченний легіон нових «вчителів» іде слідом за історичною правдою, намагаючись у котре спотворити й перекрутити її – аби заволодіти душами людськими, затягнути їх у чергове рабство.

Фотодокумент №1

 

Фотодокумент №2

 

Фотодокумент №3

 

Фотодокумент №4

 

Фотодокумент №5

 

Фотодокумент №6

Фотодокумент №7

Фотодокумент №8

Фотодокумент №9

 

Фотодокумент №10

 

Фотодокумент №11

 

Фотодокумент №12

 

Фотодокумент №13

 

Отже, НАША СПІЛЬНА ТРАГЕДІЯ В ТОМУ, ЩО ВИТОКИ ЛІВОЇ ЗЛОЧИННОЇ ІДЕОЛОГІЇ СУСПІЛЬСТВО НЕ ЗНАЄ ВЗАГАЛІ.  Марксизм – це ідеологія кримінальників і натовпу, який хоче «хліба і видовищ» у часи вирішальних подій у суспільстві. Тоді натовп втрачає моральні принципи і хоче Гітлера чи Мао Цзедуна, чи Пол Пота. Але ні Сталін, ні Гітлер і не Ленін породили цю систему, її породив голодний натовп, який не хоче думати.

15 листопада 2013 року


Джерело