У 2016 році Музей мікромініатюр Миколи Сядристого нагороджений «СЕРТИФІКАТОМ ЯКОСТІ» від міжнародної компанії TripAdvisor.

Отриманий Сертифікат підтверджує, що музей мікромініатюр Миколи Сядристого постійно отримувала захоплені відгуки від мандрівників TripAdvisor. Ця престижна нагорода присуджується виключно на підставі якості відгуків і оцінок, отриманих на сайті TripAdvisor протягом року.

 

Довідка: TripAdvisor - це найбільше в світі туристичне співтовариство і найбільший в світі сайт для мандрівників, за допомогою якого можна отримати інформацію, поради, дізнатися думку мільйонів мандрівників, запланувати і здійснити ідеальну подорож. У середньому, за хвилину в співтоваристві TripAdvisor з'являється 80 публікацій.

 

Фірмові веб-сайти TripAdvisor - це найбільше в світі співтовариство мандрівників, яке налічує понад 60 мільйонів нових відвідувачів в місяць, більше 44 мільйонів користувачів, що є потенційними клієнтами, і 150 мільйонів відгуків і думок. Сайти TripAdvisor існують в 30 країнах світу.